ВЕСНЯНЕ ПРОБУДЖЕННЯ… У ЖОВТНІ

Квітнуть приємними кетягами суцвіть каштани не тільки в Києві, але й у Долині. І не тільки весняної розтеплілої пори … але й теперішніми осінніми днями.

Про це найперше до редакції переконливо повідомили нашу читачі: « Ви тільки  гляньте, сфотографуйте. Диво! Серед жовтня цвітуть каштани.»

Диво, власне, природа проявила в образі високого придорожнього дерева по об’їзній вулиці імені Данила Галицького при повороті на Загір”я  навпроти райлікарні.

Ніби квітучою весною каштан всю свою крону прикрасив свіженькими розпуклими чашечками цвіту. Серед по-осінньому рідкого побурілого листя це споглядається святково, захоплююче і незвично.

На дивний прояв осені тут раз-пораз задивляються місцеві мешканці, зупиняються автомобілі. Здивовані подоріжники  розмірковують – що б це мало означати? Для фактичного підтвердження дива дехто задирається вгору й обламує суцвіття для себе. Тому надземна частина дерева вже дещо втратила зі свого квітучого вінця.

Водночас з високогір’я цими ж днями надходять перші повідомлення про початкові круговерті сніжинок, міцніючі приморозки. А в Долині каштанова весна додає оптимізму на продовження лагідної пори бабиного літа.

Жовтень, 2011

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: