ДУБРОВА – В ГЛОБАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ

Веселий, енергійний житель села Дуброва Дмитро Веселовський загадково питає:

– Ви що, не бачили сайт мого села?

І дійсно, набравши адресне «www.dubrova.if.ua» на екрані монітора відкривається   творіння Дмитра Михайловича присвячене сучасній популяризації рідного невеличкого села в мережі інтернет.

-Здається, кому може бути цікавою наша маленька Дуброва?- риторично запитує автор сайта.- А з 28 лютого 2011 року по сьогодні сторінку відвідало вже понад сім тисяч користувачів. До того ж – із 34 країн світу. Для унаочнення він показує вставлену на сайт програмку, де на рухомій земній кулі то тут, то там мерехтять хвилі імпульсних сигналів. Ось бачите, хтось читає про Дуброву з російського Сибіру, а це – з Бразилії.

Розділи сайту розповідають про актуальні сільські події, Дуброву та її мешканців, життя церков УПЦ КП та УГКЦ, наповнюється ілюстраціями фотогалерея. Зараз, приміром, сайт відкривається  візитковим відеоматеріалом  «Вінчання в Дуброві».

-Зародилась ця ідея, як воно часто виходить у творчості, пізнім вечором, за пивом,- розгортає істину Дмитро.- Але оскільки за все треба платити, прийшлось шукати варіанти. Спочатку розмістив сайт на англійському сервері, потім на голландському. Політику сторінки вибрав принципово – без політики. Принцип – показувати місцеве життя і розуміння глобальних процесів через призму розуміння і сприймання сільського жителя. До того ж, я не журналіст, й інформую про події найперше так, як їх сприймаю сам. Для цього мені хоч-не-хоч зараз вже треба періодично сідати за комп’ютер замість того, щоб возити гній, косити сіно, поратись по господарству. Адже переживаю за рівень новизни й цікавості сайту, бо неприємно відкривати подібні сторінки, які роками не оновлюються.

Жовтень, 2011

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: