ВОДОГОСПОДАРСТВУ – СУЧАСНИЙ АГРЕГАТ

До прози щоденних клопотів і буденної праці колективу місцевого управління водопровідно-каналізаційного господарства вписано приємну сторінку. Технічний арсенал комунальників збагатився новим сучасним агрегатом, про якого тут донедавна лише мріяли і заздрили колегам із обласного центру, Коломиї та Калуша, яким така технічна новинка вже певний час допомагає справлятись із проблемними ситуаціями в розгалужених водопровідно-каналізаційних мережах.

Отриманий долинянами новенький каналопромивальний агрегат змонтований на базі шассі автомобіля ГАЗ-3309. Працювати він може за технічними характеристиками в температурному режимі від 20 градусів морозу до 40 – тепла. Очищувати проблемні місця ним можна в трубах діаметром від 150 до 1000 міліметрів. А стометрова довжина протяжності робочого рукава дає можливість оперативного маневру кругом під’їзних місць. Привітати колектив управління з обновкою завітали голова райдержадміністрації Олександр Криницький, голова районної ради Володимир Луцький, депутат обласної ради Петро Шкутяк, депутати районної ради, керівники підприємств, фірм Володимир Іванишин, Богдан Зелінський, Богдан Скрипник та інші.

– З роками утримувати мережі стає чимраз важче,- висловлюється начальник управління Михайло Мазур.- А ця техніка дасть нам можливість під високим тиском сотню метрів кругом на новому професійному рівні промивати, прочищати каналізаційні і водяні мережі й доводити їх до якісного стану. Також можемо на якісно вищому рівні проводити хлорування мереж. Бо немає гіршого від забитої каналізації, приміром, у багатоквартирному будинку. А ця техніка дасть можливість досить оперативно зняти проблему. І, до того ж, працювати в зовсім інших умовах: відтепер нашим працівникам вже не треба спускатись у брудні каналізаційні колодязі, довго відмиватись після такої роботи. Я розумію зараз приємні відчуття майстра цієї ділянки роботи Ольги Вельгус, якій зі своїми працівниками приходилось досить нелегко в проблемні періоди, адже зараз підхід і умови праці будуть абсолютно іншими. Ця техніка надзвичайно вистраждана і вона нам далась нелегко,- бо пам’ятаю перші екологічні запити, підготовку документів, проштовхування, очікування. Хочу подякувати депутату обласної ради Петру Шкутяку, з яким ми готували перші документи, головам райдержадміністрації і районної ради Олександру Криницькому й Володимиру Луцькому – які вже тепер підтримували наші потреби в обновленні технічного арсеналу, заступнику голови обласної ради Остапу Дзесі за сприяння на рівні обласної ради, де приймались відповідні рішення, всім нашим друзям. Бо, повірте, ми ще стільки маєм складної роботи, що для знімання проблем нам потрібна й інша сучасна техніка, на яку ми надіємось в майбутньому. А її оновлення сприятиме як поліпшенню якості й оперативності роботи, так і зменшенню кількості працівників, зниженню тарифів.

За доброю християнською традицією нову техніку освятив і поблагословив для служби волинянам настоятель Святоуспенського собору УПЦ КП в Долині, декан Долинського деканату, митрофорний протоієрей Йосиф Жовнірович. Присутню в колективі радість з цієї нагоди й розуміння актуальних сьогоднішніх проблем в роботі управління висловили в своїх виступах Олександр Криницький та Володимир Луцький й обнадіяли сприянням виконавчої й представницької влади у вирішенні проблемних питань. Керівники району з начальником управління перерізають червону стрічку й вручають ключі від новинки, тим, хто освоюватиме й працюватиме на каналопромивальній машині. Привітати колектив управління водопровідно-каналізаційного господарства з обновкою прийшов і мелодійний дитячий вертепний гурт з Оболоні під керуванням Михайла Дзюнича.

13 січня 2012

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: