ВІД ЗЕМЛІ КНЯЖОЛУЦЬКОЇ


Серед книжок і квітів автор Василь Пирин

Серед книжок і квітів автор Василь Пирин

В Княжолуці відбувся творчий вечір місцевого літератора Василя Пирина. Кульмінацією зустрічі автора із земляками, гостями, колегами по перу стала презентація нової збірки поезій «Запізнілі вишні», яку випустило у світ ужгородське видавництво «Гражда».

В змістовній сценарній композиції з ведучою Мирославою Озгович розкрилося перед присутніми багатогранне життя допитливого княжолуцького юнака, який у пошуках власного самовиразу по життєвих дорогах йшов у парі з художнім словом.

Це були і публіцистичні роздуми про минуле і сьогодення, і прозові твори, і вірші.

Згодом ці напрацювання стали змістом книг Василя Пирина.

Боже благословення творчій зустрічі та подальшій праці автора виголосив отець Володимир Данилів. А мелодія пісні «Моє село» у записі Галицького камерного хору, художнім керівником та головним диригентом якого є вихідець з Княжолуки Заслужений діяч мистецтв України Василь Яциняк, створила ауру рідної і величної приземленості до отчого краю.

Про творче зростання і особливості письменницького хисту Василя Івановича присутнім дохідливо розповів колега по перу, член Національної спілки письменників України Василь Олійник.

А Княжолуцький сільський голова Ігор Беляк по-земляцьки подякував автору за принесену для села літературну славу, написані твори, і особливо пісні, які виконуватиме місцевий вокальний гурт «Барви Карпат».

Пісенне вітання автору від княжолуцького гурту "Барви Карпат"

Пісенне вітання автору від княжолуцького гурту "Барви Карпат"

Творчі успіхи талановитого княжолуківця щиро вітав і присутній на вечорі депутат районної ради, закріплений за цим селом, начальник  лінійного виробничого управління магістральних газопроводів Володимир Іванишин, який, до речі, виступив і одним зі спонсорів видання збірки «Запізнілі вишні».

Про важливість вшанування народних традицій і підтримку нашої духовності та роль талановитих людей, таких як Василь Пирин, у цьому процесі, наголосив у змістовному виступі голова обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Степан Волковецький.

Із виходом у світ нової книжки Василя Івановича, яка приємно доповнює авторську бібліотечку, привітав винуватця творчого вечора почесний голова райорганізації «Просвіта» Степан Янковський.

Слово голови обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" Степана Волковецького

Слово голови обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" Степана Волковецького

Порадіти за творчого побратима Василя Пирина на княжолуцьку зустріч приїхав композитор з Моршина Володимир Барабаш, з яким вони разом творять пісні.

Музичне вітання піснею «Поклич мене» ведуча вечора Мирослава Озгович передала автору вітання від Заслуженого діяча мистецтв України з Долини Василя Стецика.

Спрямовані до автора щирі слова вітань і підтримки перепліталися мереживом мелодійних пісень у виконанні вокального гурту «Барви Карпат», Івана Титиша, Андрія Бойчука, Олежика Шумея та інших. Частина пісень тут прозвучала власне на вірші Василя Пирина.

Привітне сприйняття земляків, підтримка колег, вітання гостей розчулили Василя Івановича, за що він задушевно дякував шанувальникам свого таланту, учасникам творчого вечора.

19 лютого 2012 року.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: