УКЛІН КОБЗАРЮ

Привітний березневий день покликав представників районної влади, політичних партій, громадських організацій, інтелігенцію краю, небайдужих до пророчого слова Тараса Шевченка та національної гордості України до вшанування славного сина нашого народу.

Урочистою святковою колоною від будинку районної влади, під звуки муніципального оркестру, долиняни пройшлися вулицями міста до міського приозерного парку, де в оточенні шумливих беріз височіє на узвишші пам’ятник Тарасу Григоровичу.

Представники влади, підприємств, установ, організацій, громадськості району поклали квіти до монумента Кобзаря.

Пам’ятними для кожного словами пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Тараса Шевченка, у виконанні хору райвідділу працівників освіти «Елегія», під керівництвом Володимира Кіндри, розпочались урочистості.

В святкових урочистостях на вшанування пам’яті Кобзаря взяли участь декан Долинського деканату УГКЦ о. Зореслав Котович, декан Долинський Української Автокефальної Православної Церкви о. Ярослав Лашків, настоятель Гошівського монастиря о. Дам’ян Кастран, декан Долинський УПЦ КП, настоятель Святоуспенського собору в Долині о. Йосиф Жовнірович та інші священнослужителі.

Голова райдержадміністрації Олександр Криницький у своєму виступі відзначив неоціненну роль імені та спадщини Тараса Григоровича, важливе значення його заповітного слова для сучасників. За озвученим керівником апарату райдержадміністрації Катериною Олійник розпорядженням про відзначення кращих читців творів Тараса Шевченка, Олександр Михайлович нагородив переможців конкурсу.

Змістовну доповідь про значення діяльності Тараса Григоровича в національній історії, культурі, політиці виголосив почесний голова райорганізації ВУТ «Просвіта» Степан Янковський.

Рядки політично-сатиричної поеми «Сон» прочитала учениця 6-го класу Слободо-Болехівської школи Ганна Гук.

А обнадійливим продовженням літературної праці Кобзаря серед нинішнього молодого пагіння шанувальників поетичного слова – прозвучали вірші про Тараса Шевченка і Україну членів літературно-мистецької світлиці «Сузір’я» природничо-математичного ліцею у власному виконанні.

Невмирущий «Заповіт» на завершення знову об’єднав усіх присутніх у пошані генія великого Кобзаря, його заповідних пророцтвах над сьогоденням і майбуттям України.

9 березня 2012

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: