НА ВИШКІВСЬКИХ ВЕРХОВИНАХ

Започаткована свого часу районною владою і підтримана сільськими громадами добра традиція організації проведення Днів села прижилася на Долинщині й почергово презентує для сельчан та гостей власні оригінальні особливості та нові набутки. На св. Петра і Павла цю приємну святкову естафету підтримав високогірний Вишків.

На високому пагорбі над селом в урочищі Забереги з цієї нагоди завчасно змайстровано сцену, лавочки для глядачів та, навіть, імпровізований волейбольний майданчик для міжсільського суперництва.

А після церковних відправ, післяобідньої пори на цю вишівську верховину почали сходитись люди. Розпочались спортивні змагання, дитячі забави.

Згодом до святошної сільської громади долучились поважні гості – заступник голови облдержадміністрації Василь Брус, голова, перший заступник і керівник апарату райдержадміністрації Олександр Криницький, Сергій Плотніков, Катерина Олійник, товариство сільських голів.

Відкриваючи урочистості, Вишківський сільський голова Степан Халус з гордістю розповів про своє село, його особливості, господаровитих людей, своєрідності виживання у високогір’ї.

Вишківчан з приємністю вітали заступник голови облдержадміністрації Василь Брус, голова райдержадміністрації Олександр Криницький, бажаючи Вишкову і вишківчанам зберігати й примножувати власну оригінальну своєрідність, посісти вагоме місце в перспективах розвитку високогірного туризму, гордитися основним скарбом села – працьовитими, талановитими горянами. Вони нагородили активістів села Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації та спільною грамотою голови районної державної адміністрації та голови районної ради за значний особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Вишкова та з нагоди Дня села, вручили Степану Івановичу в подарунок сільській раді оргтехніку.

Від імені Асоціації сільських голів району вітальне слово виголосив Княжолуцький сільський голова Ігор Беляк.

А за добрим словом – пісні і танці. Високогірною імпровізованою сценою оволоділи мистецькі колективи з Долини, Вигоди, Лолина та інших сіл району. Свою висоту сценічного таланту продемонстрували землякам, звісно, і вишківчани.

Як часто буває у високогір’ї, до святкової полонини не забула навідатись і гроза. Заступивши на якусь мить сірими хмарами сонячні промені, сцену й надвірний глядацький загал рясно покропила липнева злива. Та концертна програма продовжувала свій захоплюючий ритм. А вишківчани й гості, прикрившись парасольками, підспівували й підтанцьовували в такт музиці.

Забава продовжувалась допізна. А палаюча на узвишші над велом святкова ватра заклично манила до себе все нові гурти вишківчан і мешканців сусіднього Сенечова.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: